PAR MUMS

Centra Autoskola - autoskola ar labām atsauksmēm

Par Mums

Mēs esam centra autoskola- zinošu pasniedzēju un saprotošu instruktoru kolektīvs, kas palīdzēs sasniegt mērķi- vadītāja apliecību!

Mūsu misija ir -Lai jūs iegūstat autovadītāja apliecību. Lai mācīšanās proces jums būtu patīkams un jūs droši varētu braukt ar jebkura veida transportlīdzekļiem!

Mūsdienīga autoskola pašā centrā gan RĪGĀ, gan ĶEKAVĀ!
Mēs parūpēsimies, lai Tu iegūtu autovadītāja apliecību un kvalitatīvas zināšanas. Pats galvenais, lai Tev patīk un viss ir saprotams!

Nav kas aizved!? Vai tieši otrādi – apnicis vizināt citus!? To var mainīt!

Pie mums Jūs variet apgūt pilnu auto vadīšanas kursu un iegūt A, B, BE kategorijas vadītāja apliecību! Atradīsim Jums ērtu apmācību grafiku, jums izdevīgā laikā, netraucējot Jūsu dzīves ritmam!

Mūsu mērķis ir palīdzēt topošajam vadītājam apgūt visas zināšanas un iemaņas, radot cilvēkā pārliecību par savām darbībām uz ceļa.

Mēs, centra autoskola, atrodamies gan Ķekavā, gan Rīgā- iespēja jebkuram topošajam vadītājam apgūt sev nepieciešamās zināšanas, lai veiksmīgi iekļautos satiksmē! Centra autoskola ir lieliska izvēle jebkuram, jo spējam palīdzēt ar teorijas un prakses iegūšanu, tiesību veiksmīgai iegūšanai!

Pie mums tiek dota lieliska iespēja mācīties ar pasniedzēju, kas sniegs visas nepieciešamās zināšanas, lai veiksmīgi nokārtotu teorijas eksāmenu , kā arī braukšanas nodarbības tiks pavadītas pieredzējuša instruktora vadībā!

Jebkuram interesentam piedāvājam:

  • A (A, A1, A2) kategorijas kursus

  • B kategorijas kursus

  • BE kategorijas kursus

    Praktiskās braukšanas nodarbības notiek gan uz mehāniskās ātrumkārbas, gan automātiskās!

Piedāvājam apmācīt arī topošos autobraucējus- cilvēkus ar dzirdes traucējumiem! 

RĪGA

Akadēmijas laukums 1, 11. stāvs
Zinātņu akadēmija
LV-1050

  20700001, 20700005
info@centraautoskola.lv

ĶEKAVA

Nākotnes iela 2a, 2. stāvs,
Kodols telpās,
LV – 2123

20700001, 20700005

info@centraautoskola.lv

Piesakies