Sakarā ar 2020. gada 12. martā pasludināto ārkārtas stāvokli valstī, lai ierobežotu saslimstību ar vīrusu “COVID – 19”, ikvienam no autoskolas CENTRA AUTOSKOLA apmeklētājiem un kursantiem lūgums ievērot visas higiēnas prasības un uzņemties atbildību par savu veselības stāvokli. Ja kādi no vīrusa simptomiem (paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums) ir parādījušies, tad nodarbības Autoskolā CENTRA AUTOSKOLA ir aizliegts apmeklēt, lai nepakļautu riskam apkārt esošos cilvēkus.

APMĀCĪBA AUTOSKOLĀ CENTRA AUTOSKOLA

TEORIJAS APMĀCĪBA  un PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI
Līdz 2020. gada 14. aprīlim (ieskaitot) VISAS TEORIJAS NODARBĪBAS autoskolā CENTRA AUTOSKOLA ir ATCELTAS.
Nodarbības atsāksies sākot ar 15. aprīli. Lai nerastos lieki pārpratumi, par nodarbību grafiku katrs tiks informēts individuāli. Lūgums ikvienam saglabāt mieru un rūpēties par savu un apkārtējo veselību!
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, lūgums sazināties ar mums telefoniski vai ar e-pasta starpniecību.
Klātienes tikšanās TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta!

SKOLAS TEORIJAS EKSĀMENS
Tāpat kā CSDD, arī autoskolā CENTRA AUTOSKOLA, šobrīd nav iespējams kārtot Teorijas eksāmenu. Nesatraucieties, ja apmācības beigsies drīzumā. Cītīgi gatavojieties eksāmenam mājās. Uz skolas Teorijas eksāmenu ir iespējams pieteikties sākot ar 14. aprīli telefoniski 20700001vai 20700005.

PRAKTISKĀ APMĀCĪBA
Praktiskā apmācība turpinās. Braukšanu nodarbību grafiku sastādi kopā ar savu instruktoru. Ja ir kādi jautājumi par nodarbību grafiku, tad sazinies ar savu instruktoru telefoniski. Obligāti informē vismaz 24 h iepriekš, ja neieradīsies uz kādu no braukšanas nodarbībām. 

BRAUKŠANAS EKSĀMENS AUTOSKOLĀ CENTRA AUTOSKOLA
Ja instruktors Jūs ir novirzījis uz skolas braukšanas eksāmenu, tad sazinies ar savu klientu konsultantu, lai noskaidrotu, kādi ir tuvākie pieejamie laiki. Ja eksāmens ir nokārtots, tad, lai pieteiktos uz vadīšanas eksāmenu CSDD, seko līdzi jaunākajai informācijai CSDD mājaslapā.

CSDD IZMAIŅAS 
Līdz 2020. gada 14. aprīlim visā Latvijā ir atcelti teorijas un vadīšanas eksāmeni CSDD. Par iespēju pieteikties uz nepieciešamo eksāmenu pēc 14. aprīļa, sazinies ar CSDD un seko līdzi jaunākajai informācijai mājaslapā – https://www.csdd.lv
Pēc iepriekšējā pieraksta pa tālruni varēs pieteikties vadītāja apliecības maiņai. Eksāmenu pieņemšana tiks atjaunota pēc ārkārtējās situācijas beigām.  


TERMIŅI 
Eksāmenu kārtošanas un kursu beigšanas termiņi tiek pagarināti par ārkārtas situācijas laiku. 
Ja nepieciešams, droši sazinies ar mums pa tālruni 20700001 vai 20700005.

PIETEIKŠANĀS UZ JAUNĀM GRUPĀM TURPINĀS
Ja vēlies pieteikties uz kādu no grupām A, B, BE, 95.kodam vai Pirmās palīdzības kursiem, tad seko līdzi jaunākajai informācijai mūsu mājaslapā www.centraautoskola.lv
Aktuālās grupas tiks publicētas un uz ikvienu ir iespējams pieteikties. Saplāno savu laiku tagad, lai jau aprīlī vari uzsākt apmācības autoskolā CENTRA AUTOSKOLA. Piesakies laicīgi, lai varam ar Jums sazināties un reģistrēt Jūs grupā attālināti. Ņemot vērā 4 nedēļu nobīdi, pieprasījums uz grupām aprīļa/maija grupām ir pastiprināti liels. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lieki nekavējies un izvēlies sev ērtāko grupu. 

Aicinām ikvienu būt atbildīgiem – rūpēties par savu un līdzcilvēku veselību, ievērojot nepieciešamo higiēnu. 
Lai visiem veselība un pavisam drīz jau kārotā kategorija iegūta!

CENTRA AUTOSKOLA

Call Now Button